Hakkımızda

KAUS BUTİK

Türkiye’nin en sevilen butiklerinden olan KAUS BUTİK, kausbutiks instagram hesabı ve kausbutik.com e-ticaret sitesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. KAUS BUTİK, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder. Instagram ve Facebook hesaplarımızda bizleri takip eden 100 Binin üzerindeki takipçimizin ihtiyaçlarına her geçen gün aynı öz veri ile cevap vermekteyiz.
Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim ürünleri ile hem iş kadınlarına yönelik hemde ev hanımları ve genç kızlara özel spor giyim modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemizin alt yapısını sürekli güncelliyoruz.
Güvenli Alışverişin Adresi
Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. kausbutik.com’dan alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Kolay Değişim
KAUS BUTİK, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 3 gün içerisinde değişim garantisi sunmaktadır , Kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır .
Sabah 09:00 ve gece 02:00 arasında WhatsApp destek hattımız üzerinden siparişlerinizi verebilir ayrıca siparişlerinizle ile ilgili tüm sorunlarınızı 0546 556 48 26 destek hattı üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

İade 
Ürün iadesi kabul edilmemektedir .
Yükleniyor...